toplu sms paketleri firma logosu
Excel İle Toplu SMS Gönderme

Excel İle Toplu SMS Gönderme

Excel’den toplu SMS gönderme işlemi için SMS panelinin kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklardan yararlanmak mümkün.

Eğer siz de sıklıkla toplu SMS gönderiyorsanız ve rehber aktarımınızı kolaylaştırmak içinkısa biryol arıyorsanız, toplu mesaj gönderme programı tam size göre! Mesajlarınızın gönderimini iyi bir toplu SMS firması üzerinden sağlıyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirmek için size sunulan SMS panelineyükleyeceğiniz excel dosyası ile rahatlıkla rehber aktarımıgerçekleştirebilirsiniz. Excel dosyasında düzenlemiş olduğunuz numaraların tamamını birkaç saniye içerisinde sisteme aktarabilir ve anında excel’den toplu SMS gönderme işleminize başlayabilirsiniz.

Excel dosyası üzerinde hazırlamış olduğunuz numaraları SMS paneli aracılığıyla sisteme kaydederek gruplara ayırabilir ya da tamamına SMS göndererek mesaj içeriklerinizi alıcıları ile buluşturabilirsiniz. Excel ile aktaracağınız numaralar sayesinde SMS gönderim işlemlerinizdenzaman ve emek tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Excel üzerinde hazır bir numara içeriğiniz yoksa ve ihtiyaç duyduğunuz bilgiler yalnızca telefon rehberinizde kayıtlıysa, TopluSMSPaketleri paneli ile sunmuş olduğumuz ayrıcalıklardan yararlanarak rehber aktarımı yapmanız da mümkün. Mobil uygulama üzerinden kendi kullanıcı adınız ve şifrenizle mevcut hesabınıza giriş yaparak, grup işlemleri sekmesinden rehberinizde bulunan tüm numaraları sisteme eklemeniz de alternatif bir yol olarak karşımıza çıkıyor.

En İyi Toplu SMS Firması Nasıl Seçilir? Toplu SMS Firmasının Özellikleri Nedir?

En iyi toplu SMS firması arayışı içerisindeyseniz firmalarınkullanıcılarına sunduğu birkaç özellik var ki en iyiyi bulabilmemizde bize yardımcı oluyor. Öncelikle firmanın kullanıcıları için hazırladığı toplu SMS panelinin kolay kullanım ve anlaşılabilir olması, kullanıcı tarafından oldukça önemli. Panelin içerisinde tanımlanmış olan özellikler sayesinde, mesaj gönderimlerinizi kolaylaştırabilir, profesyonelleştirebilir ve kurumsallaştırabilirsiniz.

Firmanın sunmuş olduğu mobil uygulama desteği sayesinde ise, yalnızca bilgisayar üzerinden değil cep telefonunuzdan da sisteme erişim sağlamak için mobil uygulaması bulunan bir firmayla anlaşma sağlamanız şart. Bu sayede nerede olursanız olun, cep telefonunuz üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve takip edebilirsiniz.

SMS firması seçiminde derlemiş olduğumuz önerileri 'en iyi toplu SMS firması' konulu blog yazımızdan okuyabilirsiniz.

TopluSMS ile  Markanıza  Hız ve Değer Katın!
Fiyat Al
Ara